TBC-K

Programovateľný chrómový rebríkový radiátor

Kúpeľňové radiátory majú dve veľmi užitočné funkcie. V prvom rade boli vyvinuté na vykurovanie kúpeľňových priestorov, okrem toho sa môžu používať aj na usušenie uterákov či rôznych typov oblečenia položených na ich rebrá.

 

 

Elektrické kúpeľňové radiátory Gabarrón TBCK sú vyrobené v 2 veľkostiach s 2 odlišnými výkonmi 300 a 500W, v striebornej farbe, vďaka čomu ladia s každým kúpeľňovým dizajnom.

Kúpeľňové radiátory sú plnené olejom pre dosiahnutie čo najvyššej účinnosti. Olej je ich súčasťou od samotnej výroby a nikdy si nevyžaduje doplnenie, údržbu ani výmenu. Samozrejmosťou je ich krytie proti striekajúcej vode IP54.

Vhodné sú aj ako hlavný vykurovací zdroj kúpeľne a môžu byť aj veľmi užitočným doplnkom pri iných vykurovacích systémoch.

TBC-8K a TBC-12K sú vybavené programovateľným termostatom, ktorý umožňuje nastavenie vykurovacieho výkonu a zabezpečuje rovnomernú teplotu v miestnosti za čo najnižšie náklady.

Montáž radiátorov je veľmi jednoduchá a prebieha uchytením na nástenné držiaky (obsah balenia). Z hľadiska elektrického pripojenia sú radiátory vybavené káblom s dĺžkou 1,3m bez vidlice (koncovka). Kábel sa nachádza na pravej strane radiátora (ak stojíme oproti), čiže na tej strane, kde je manuálny termostat.

CHARAKTERISTIKA

  • krytie IP54
  • teplonosná olejová kvapalina na vykurovanie s nízkou hustotou
  • bezpečnostný obmedzovač teploty
  • TBC-8K, TBC-12K so zabudovaným elektronickým programovateľným termostatom
  • výbava: držiaky na stenu, napájací kábel 1,3m
  • strieborná farba