PH Plus

programovateľný digitálny konvektor

Elektrické konvektory sú priamovýhrevné telesá s rýchlym nábehom a jednoduchým ovládaním. Majú pomerne nízke obstarávacie náklady a jednoduchú inštaláciu. Sú vhodné na rôzne chaty, zimné záhrady, pre ubytovacie zariadenia, firemné priestory, na doplnkové i hlavné kúrenie rodinných domov či bytov.

 

 

 

  

 

Poskytujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu v miestnosti. Studený vzduch vstupuje do zariadenia cez dolnú časť a ohrievaný je pomocou hliníkovej špirály. Následne je ohriaty vzduch distribuovaný rovnomerne do miestnosti cez vrchné mriežky konvektora. Môžu sa použiť samostatne alebo ako doplnok už existujúceho vykurovacieho systému.

V ponuke sú vo výkone od 750 do 2000W v bielej farbe RAL9010. Oceľová konštrukcia je povrchovo upravená elektrostatickým práškovým lakovaním, ktoré zaručuje perfektnú povrchovú úpravu proti starnutiu a korózii.  Neobsahujú ventilátor, vďaka čomu majú tichú prevádzku. Majú rýchly (neakumulačný) nábeh, vďaka ktorému sú vhodné do miestností, kde nie je počas celého dňa potrebné držať konštantnú teplotu. Vhodné sú aj na dlhodobé temperovanie.

Konvektory PH Plus sú z hľadiska ovládania inteligentné zariadenia, majú digitálny displej, zabudovaný veľmi presný termostat s možnosťou denného a týždenného programu.

Technológiu ETCO (Electronic Triac Control Optimizer) prináša inovačné riešenie pre optimalizáciu odberu elektrickej energie počas vykurovania. ETCO spolupracuje so zabudovaným termostatom a usmerňuje odber elektriny formou výpočtu potrebného príkonu na udržiavanie nastavenej teploty.

V konvektoroch PH Plus nechýba ani detektor otvorených okien. Ak je aktivovaná funkcia detekcie otvorených okien, konvektor sa automaticky vypne v prípade náhleho poklesu teploty v miestnosti. Ak radiátor zistí pokles teploty o 2,4°C v priebehu 4 minút, vypne sa. Po 30 minútach sa konvektor vráti do predchádzajúceho režimu prevádzky.

Súčasťou balenia je konzola na nástenné uchytenie a napájací vodič s dĺžkou 1,5m bez vidlice (koncovka do zásuvky). Krytie je IP20 (nevhodné do vlhkého prostredia). Bezpečnostný obmedzovač teploty je zabudovaný.

VÝHODY

 • ErP ready – viac informácií v sekcii CERTIFIKÁTY
 • digitálny displej
 • veľmi presný programovateľný termostat s možnosťou denného aj týždenného programu, ktorý umožňuje reagovanie konvektora už aj na minimálnu zmenu teploty
 • rýchle ohrievanie
 • zabudovaná technológiu ETCO (Electronic Triac Control Optimizer) – prináša inovačné riešenie pre optimalizáciu odberu elektrickej energie počas vykurovania, ETCO spolupracuje so zabudovaným termostatom a usmerňuje odber elektriny formou výpočtu potrebného príkonu na udržiavanie nastavenej teploty
 • zabudovaný detektor otvorených okien – ak je aktivovaná funkcia detekcie otvorených okien, konvektor sa automaticky vypne v prípade náhleho poklesu teploty v miestnosti

CHARAKTERISTIKA

 • 3 prevádzkové režimy – Denný, ECO nočný a režim temperovania
 • zabudovaný programovateľný izbový termostat
 • bezpečnostný obmedzovač teploty
 • krytie IP20 – Stupeň ochrany (nie je chránený proti striekajúcej vode)
 • 1,5m napájací kábel
 • držiaky pre montáž na stenu